ZMĚNA MÍSTA PS !!

25. ledna 2010 v 17:01 | Rezdet |  Informace
Oznamujeme,
že PS NZDM MSK dne 28.1.2010 se bude konat v Hospůdce s názvem RI46, adresa: Vrchlického 1630/1, Havířov (namísto KLub U-kryt Frýdek-Místek), v běžném čase od 9 hodin. Jedná se o setkání vedoucích zařízení.

Program:
1. Postřehy z konference ČAS - účastníci
2. Hlasování o penězích a kurzu KI
3. Hlavní debatní blok - nečekejte vzdělávání, čekám aktivní sdílení se všech k tématům:
- Pracovník v přímé péči na dlouhodobé nemocenské - jak to řešit. Kdo převezme jeho klienty, když mi v provozu zůstane v přímé péči jeden pracovník. Jak to nejlépe stanovit a ošetřit v metodice. Máte na to nějaké postupy? Jak to řešíte? Máte v zařízení stanovený konkrétní počet klientů jejichž může být jeden člověk klíčovým pracovníkem?
- hodnocení pracovníka a individuální vzdělávací plán
- kontrola práce, autorita vedoucího - jak provádět kontrolu splněných úkolů, aby se podřízení necítili neustále sledováni, napomínáni, poučováni, kamarádství versus týmové role
- Jak se správně připravit na ostrou inspekci? - kolik času věnovat přípravám, jak často dělat v době příprav na inspekci porady, sezení nad metodikou, úpravy, aktualizace, aby přímá práce s klienty nebyla omezována?
A třeba další témata ...
4. Vše, co je třeba ještě probrat
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Abeille Abeille | Web | 19. července 2017 v 18:26 | Reagovat

Každý z nás tak či onak aspoň raz tvárou v tvár s akciami, ktoré sľubujú veľké ocenenie - televízory, autá, chladničky alebo iPhone6S. Ale je to naozaj - získať zdarma iPhone? Podrobnosti WEB!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama